Sledujte nás i na sociálních sítích

 

 

Top produkty

Články

arr3Zimní výzdoba světových městVídeň, Rakousko Jeden z vánočních skvostů máme i přímo za hranicemi. Vídeň se pravidelně objevuje... arr3Vánoční trhy v PrazeMagické vánoční trhy v Praze. https://pelipecky.sk/vianocne-trhy-v-prahe/       ...

» O nás / Služby

Společnost INFINITY GROUP SERVICES s.r.o. pod obchodním názvem pro-lighting se věnuje výhradně LED vánočnímu osvětlení, a to hlavně dovozu, v menší míře i výrobě. Zabýváme se vánočním osvětlením s technologií LED, která dokáže ušetřit až 90 % el. energie oproti klasickým žárovkám. Další výhodou je intenzivnější světlo a jeho větší rozptyl při porovnání s klasickými žárovkami, proto v naší nabídce najdete pouze LED osvětlení.

Nabízíme Vám nejžádanější sortiment v oblasti LED vánočního osvětlení pro interiérové i exteriérové použití.

V naší nabídce najdete vánoční osvětlení v podobě řetězů, rampouchů, hadic, závěsů a různých dekorativních tvarů. Jednotlivé typy osvětlení si můžete vybrat v různých barevných kombinacích, které jsou vzájemně kompatibilní, což umožňuje snadnou manipulaci. Všechny výrobky mají bezpečnostní certifikáty EU.

 

Poradenství

Pokud se nemůžete rozhodnout, které osvětlení je pro Vaše potřeby nejvhodnější, jednoduše nám zavolejte a my Vám s výběrem vhodného řešení rádi poradíme. Po odsouhlasení návrhu následně vypracujeme cenovou nabídku.

 

Montáž

Zabezpečujeme montáž v rámci ČR a SR. V nepřístupném terénu využíváme montážní plošinu. Před samotnou montáží s Vámi vždy probereme všechny možnosti.


 

Demontáž

Po vánočních svátcích realizujeme i demontáž vánočního osvětlení. Demontáž je rychlejší než montáž.

 

 

OGVkYm